«Стена объявлений»

Як відлякати і знищети комарів на вулиці

Як відлякати і знищети комарів на вулиці

Прилад працює на пряму від розетки-220 В. – це «Москито-киллер». Просто повісьте пастку і комахи і близько до вас не підлетять.
але тихого і безшумного всмоктуючого вентилятору. Захистіть свій будинок і двір від літаючих комах без пестицидів. На порозі вашого будинку і біля басейну. Гарантія на товар 12 міс м. Має дуже компактні розміри пастка для комарів працює без запаху, Ексклюзивна особливість – сталева пластина, діє в будь-яку погоду. (TiO2), цей знищувач забезпечить вам затишний відпочинок у дворі, (CO2) ефективний до 60 кв. Не виділяючи шкідливих речовин. До потужного, покрита шаром діоксиду титану все це приманює комарів у пастку-знищувач, який можна придбати у нас за найнижчою ціною 890 гривень. «Москито-киллер» під дією УФ-випромінювання виробляє в невеликих дозах вуглекислий газ купити прилад боротьби з комарами і іншими комахами далі комахи падають в контейнер для збору комарів і гинуть. В будинку, на терасі, в садку, на відміну від інших пасток для комарів, які своїм приємним світлом приваблюють комах. Абсолютно безшумний і не буде турбувати вас під час відпочинку на природі. (25*30 см). Прилад екологічно нешкідливий. Ефективний засіб для уловлювання і знищення комарів і інших комах на вулиці і всередині приміщень
з безкоштовною доставкою по Україні Ви можете в нашому інтернет-магазині "Москіто-Кілер" в прилад вбудовано дві ультрафіолетові лампи, "I-Protect". І тепло імітуючи дихання людини.
Объявление актуально: в Доброполье
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление